Велосипедисти і мами з візочками розкритикували реконструкцію Поштової площі [відео]

  Флешмоб на Подолі. Ранком кияни тестували перехід на Поштовій площі на зручність. Висновки мешканців столиці невтішні - перехід не надто придатний для неповносправних, батьків із візочками та велосипедистів.

  З велосипедом на плечах спуститися в перехід та піднятися нагору, і так - кілька разів. У такий спосіб столичні велосипедисти привертають увагу до проблем з переходом на Поштовій площі.

  Ірина Бондаренко, організатор акції: "Ми спробували показати, що Поштова площа після реконструкції - та навіть зараз будь-який підземний перехід в Києві - він не облаштований для неповносправних людей, для батьків з дітьми, ну і для велосипедистів так само".

  Найменшому учаснику акції - лише 10 місяців. Андрійко приїхав разом із мамою з іншого району попри те, що мандрувати містом з візочком для неї - справа не з простих.

  Анжеліка Руденко, учасниця акції: "Мама має бути фізично підготовлена, спортивна має бути мама і тоді можна буде спуститися".

  Учасники акції наполягають - потрібно переглянути проект благоустрою Поштової площі, аби нею могли вільно рухатися не лише автівки, а й пішоходи, насамперед - неповносправні. Активісти кажуть, треба змінити кути нахилу пандусів та збільшити ширину переходів. А ще - облаштувати на площі велосипедні доріжки.

  Активісти: "Ми вимагаємо зменшення нахилу пандусів до 6 відсотків, градусів, а не 18, що значно полегшить пересування людей на візочках та велосипедистів".
   
  Активісти: "Стандартно, дуже складно, як і всюди по Києву, тому їздимо по дорогах, спричинюючи небезпеку руху. Якби були велодоріжки, ми б їздили по велодоріжкам".
   
  Активісти: "Велосипед разом з сумкою в мене часом важить до 20 кг. І це все треба на собі тягти вниз або вгору, це важкувато".

  Днями активісти планують обговорити проект благоустрою площі з його автором. Сподіваються, що вдасться відстояти хоча б головні вимоги.

  Євгенія Подобна, Дмитро Большаков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Ліквідатори аварії на ЧАЕС відвідали зону відчуження
  Наступний матеріал
  У столиці провели традиційний автопробіг проти безкнижжя
  Теги:
  Loading...