Важкохворим киянам виділили 22 млн грн на діаліз

  За дорученням Київського міського голови 19 листопада місто профінансувало 22 млн грн на забезпечення хворих киян, які страждають на ниркову недостатність, витратними матеріалами для діалізу.


  Як пояснив директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік, це вдалося зробити за рахунок перерозподілу коштів, які першочергово планувалося спрямувати на виплату заробітної плати працівникам комунальних установ з термінами виплати з 18 до 21 листопада.

  "На жаль, складне бюджетне законодавство дозволяє Міністерству фінансів інтерпретувати довільно фінансові можливості органів місцевого самоврядування. Із 480 млн грн, які було зафіксовано на рахунках зранку 19 листопада 2014 року, більшість коштів має цільове призначення, а саме: капітальні видатки. На поточні ж потреби (заробітна плата, харчування, медикаменти, енергоносії, виплати населенню тощо) виділено лише 38,4 млн грн, з яких підготовлені документи на виплату зарплати працівникам комунальних установ з термінами виплати з 18 до 21 листопада на суму 40,0 млн. грн. Таким чином, Київ водночас вирішив проблему забезпечення хворих на ниркову недостатність киян витратними матеріалами для діалізу та створив нову – забезпечення бюджетників зарплатами", - розповів він.
  Попередній матеріал
  Цього року українці отримають на 40% більше дозволів на проживання в Польщі
  Наступний матеріал
  "Міс Гондурас" та її сестру знайшли мертвими