Руслан Хомчак
Руслан Хомчак 5 канал

Важко знайти людину, яка зробила для послаблення ЗСУ більше, ніж Хомчак – Роман Донік

Читайте по-русски
Волонтер переконаний, що росія оголосила Хомчака в розшук, щоби прикрити свого агента

Військовий інструктор та волонтер Роман Донік прокоментував новину про оголошення в розшук у росії колишнього головнокомандуючого ЗСУ, а зараз першого заступника секретаря РНБОУ Руслана Хомчака.

За словами активіста, росіяни раніше неодноразово маскували свою агентуру серед українців, коли або подавали в розшук, або накладали санкції, або заочно судили цих агентів.

"Це така собі "легалізація" в українському соціумі для глядачів телебачення", – каже Донік.

Він упевнений, що саме це зараз відбувається з Русланом Хомчаком.

"Насправді, важко знайти людину, яка з 2014 року зробила більше для послаблення ЗСУ. Від прийняття рішення по Іловайську, що стало самою медійною трагедією до 2022 року, втечі звідти, і закінчуючи "оптимізацією" ЗСУ з 2019-го по 2022 рік. Коли форматувалися підрозділи, зменшувалася боєздатність механізованих бригад, та всякі розведення та розмінування", – стверджує військовий інструктор.

Він зазначає, що завдання головнокомандувача ЗСУ – переконати верховного головнокомандувача (президента) в рішеннях, які повинні бути на користь ЗСУ та підсилювати державу, "а не сліпо виконувати те, що надула в вуха цивільного президента російська агентура".

"А Хомчак якраз навпаки, не просто виконував, а ще й пропонував, як то все зробити якнайефективніше з точки зору рф. Якщо Хомчака оголошено в розшук у рф, то це скоріше тільки для того, щоб нагородити або виплатити гонорар", – резюмує Роман Донік.

Оголошення Хомчака у розшук
Оголошення Хомчака у розшукскріншот
Попередній матеріал
"У Бога на плечі – шеврон з українським прапором": Зеленський привітав українців з Великоднем
Наступний матеріал
Справа 2003 року: Коломойському повідомили про підозру в замовленні умисного вбивства
Теги:
Loading...