Вантовий міст на Рибальський півострів закрили для пішоходів (репортаж)

  На один міст менше. Вперше за роки незалежності в Києві руйнуватимуть перехід через Дніпро - пішохідний Вантовий міст. Причин попрощатися з ним у міста дві: будівництво Подільського мосту та аварійний стан самого переходу. Новий шляхопровід, що з`єднує Поділ та Рибальський півострів, з`явиться лише через два роки. А поки що транспортну проблему тут вирішують новими пішохідними маршрутами та трьома додатковими автобусами.
  Алла Козакова, 5 канал: "Восьмирічна карьєра падаючого мосту так і не завершилася падінням. Він уже три дні - безлюдний. Утім обвалів тут все ще побоюються. Про всяк випадок міст укріпили підпорами".

  Прощатися з кар`єрою Вантовий міст почав ще дві тисячі першого. Тоді його закрили для автівок. Перевірка МНСників винесла суворий вирок - міст аварійний, може впасти будь-якої миті. Однак розбирати перехід не поспішали. Старий міст через Гавань вийшов на пенсію у статусі пішоходного. Про те, що він небезпечний, знову заговорили з початком наймасштабнішого будівництва у столиці - Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

  Функції мосту-пенсіонера взяв на себе новий Гаванський міст. Вже цього року чиновники обіцяють завершити його сполучення з Набережно-Хрещатицькою і відкрити рух у двох напрямках. Тут же запустять і нові маршрути громадського транспорту. Це в перспективі. А поки що збільшили кількість автобусів та маршруток, що курсують з Рибальського в бік Контрактової площі.

  Тим часом пішоходи на громадський транспорт не особливо сподіваються. Вони освоюють новий маршрут через Гаванський міст. Таке паломництво на півкілометра довше, утім значно безпечніше.

  Сходи, які раніше піднімалися на Вантовий - про всяк випадок демонтували. Всі підходи до мосту огородили парканом. Але розбирати його почнуть ще не скоро. Це робитимуть паралельно з будівництвом нового переходу. Шматки бетону, які залишаться від колишнього пішоходного мосту використають при будівництві Подільсько-Воскресенського семикілометрового велетня.

  Алла Козакова, Віктор Сніжко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.42Мб)
  Попередній матеріал
  У Києві горіли партійні офіси
  Наступний матеріал
  ФДМ продасть "Укртелеком" та 5 обленерго (репортаж)
  Теги:
  Loading...