В Україні працювати вигідніше, ніж виїжджати на заробітки – український бізнес

  За словами HR-директора однієї з мережі ресторанів, головна перевага працювати в Україні – можливість кар'єрного росту

  Представники українських рестораторів, банків та служб таксі стверджують, що працевлаштування в Україні має низку переваг перед працевлаштуванням, наприклад, у сусідній Польщі. Про це повідомляє OBOZREVATEL у аналітичній статті "Українці на експорт: чому працювати вдома вигідніше і як бізнес бореться з міграцією".

  За словами HR-директора однієї з мережі ресторанів, головна перевага роботи в Україні – кар'єрний ріст. Офіціанти або кухарі в Італії, наприклад, можуть заробляти більше, але піднятися по кар'єрних сходах для них у чужій країні – це майже нездійсненне завдання.

  "За кордоном перспективи кар'єрного росту для українців не такі втішні. Наприклад, у нас працюють п'ять програм кадрового резерву, це дає можливість швидко отримати підвищення і побудувати кар'єру всім, хто захоче і зробить для цього зусилля", – розповідає HR-директор мережі ресторанів в Україні Дар'я Білозьорова.

  Водночас у матеріалі вказується, що в Україні на ринку праці можна знайти роботу із заробітною платою не меншою ніж в сусідній Польщі. Для прикладу, за словами менеджера однієї зі столичних служб таксі, простий таксист може отримувати близько 25-26 тис. грн.

  "Водій може в день заробити 1,5 тис. грн, 15% він віддасть службі таксі, частину на бензин витратить. Але загалом, якщо дійсно працювати, свою $1 тис. заробити завжди можна", – цитує видання представника служби таксі.

  Попередній матеріал
  Неймовірна швидкість обертання: астрономи відкрили планету, де рік триває менше ніж 20 днів
  Наступний матеріал
  ЗМІ оприлюднили головні пункти договору між КНДР та США
  Теги: