5.ua

В столиці щосуботи толоки благоустрою, на першу вийшли 47 тисяч людей

  На загальну київську толоку з благоустрою міста 22 березня вийшли 46947 осіб з 1224 організацій, установ, підприємств різних форм власності. Найбільше людей долучилося до робіт з благоустрою у Дарницькому районі - приблизно 12 тисяч киян. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

  Як повідомляється, голова КМДА Володимир Бондаренко  разом з киянами висаджував дерева у парку Вічної Слави.

  "Загальні толоки – це не щось надумане чи штучне. Для українців є цілком природним явищем. Громада споконвіку порядкувала на спільних територіях у селі чи містечку. І треба цю традицію берегти та примножувати. Прибирання скверів, вулиць, висадка дерев – це наша спільна справа: ми тут живемо, і це наше місто", – сказав Володимир Бондаренко журналістам, які підійшли до нього.

  Загалом, під час толоки 22 березня прибрали від побутових відходів 2 тисячі гектарів парків, скверів та зелених зон. Висадили 600 кущів та близько 400 дерев (клени, дуби, ялинки, липи, горобини, акації). 3700 сіянців сосни висадило Дарницьке лісопаркове господарство.

  Спільними зусиллями люди ліквідували в місті 88 сміттєзвалищ – найбільше це зробили у Святошинському районі – 26. Вивезено 17355 кубів побутових відходів.

  Нагадаємо, що до 8 травня в Києві щосуботи будуть відбуватись локальні толоки благоустрію у кожному районі. Також комунальники вже готуються до організації наймасштабнішої толоки 12 квітня у День довкілля.

  Попередній матеріал
  Канада вирішила створити зону вільної торгівлі та фінансово допомогти Україні
  Наступний матеріал
  Останні українські кораблі в Криму готуються до штурму
  Теги:
  Loading...