5.ua

Канада вирішила створити зону вільної торгівлі та фінансово допомогти Україні

  Арсеній Яценюк висловив вдячність Уряду Канади за рішення про виділення 200 млн. доларів фінансової допомоги для України, яка буде надана в контексті відновлення програми співпраці нашої держави з Міжнародним валютним фондом. Про це український прем’єр повідомив на прес-конференції в 22 березня після зустрічі з Прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером.

  Яценюк повідомив журналістам, що будуть відновлені переговори між Україною та Канадою про створення зони вільної торгівлі, які були зупинені два роки тому.

  "Для нас дуже важлива співпраця в енергетичному секторі, оскільки Канада є однією з ключових країн у світі, яка має найкращий досвід у видобутку енергетичних ресурсів. І ми вітаємо, що в канадській делегації є представники енергетичного сектору Канади ", - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Як повідомив Прем’єр-міністр, під час зустрічі також було обговорено реалізацію спільних проектів, спрямованих на подолання корупції, реформування системи юстиції та гарантування незалежності судової системи.

  Попередній матеріал
  На Майдані знову відбудеться віче
  Наступний матеріал
  В столиці щосуботи толоки благоустрою, на першу вийшли 47 тисяч людей
  Теги:
  Loading...