В селі Гатне під Києвом стартував сезон богатирських ігор

  Доводити, що українці найсильніші, продовжують наші атлети. В селі Гатне під Києвом стартував сезон богатирських ігор. Позмагатися за звання найкрашого з’їхались 10 атлетів з усієї України. Уже у першому богатирському змаганні встановили і новий рекорд України. Віталій Міхєєв сім разів поспіль присів зі штангою завважки понад 200-ті кілограмів.

  Журналіст "5 канал": "Вага ось такої валізи - 120 кілограм. Підняти хоча б одну не кожному під силу. Проте для українських богатирів така вага не проблема".

  Ось так десять аматорів стронгменів з Черкас, Івано-Франківська, Львова, Донецької та Київської областей боролися за титул найкращого в селі Гатне, що під Києвом.

  Для перемоги атлетам потрібно  пройти шість випробувань. Серед них протягти 6 тонну пожежну машину на 20 метрів та присісти з штангою на грудях вагою бульше 200 кілограм. Проте не всі випробування виявились під силу навіть богатирям. Зізнаються: найбільше дошкуляв брак досвіду. 

  Валентин Васильковський богатирськими багатоборствами займається лише чотири місяці. На перших змаганнях за сина вболіває батько.

  Перше змагання сезону - і відразу рекорд. Віталій Міхєєв з Вишневого сім разів присів зі штангою, вагою 250 кілограм. 

  Саме він переміг на перших богатирських іграх цього сезону. Задоволення від змагань отримали не тільки українські богатирі, а й глядачі дійства.

  Наталя Гончарова, Андрій Верстюк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Парламентарів закликають пришвидшити ухвалу законопроекту щодо заборони тютюнової реклами
  Наступний матеріал
  Захист Дем`янюка оскаржує вирок
  Теги:
  Loading...