Парламентарів закликають пришвидшити ухвалу законопроекту щодо заборони тютюнової реклами

  Ухвалити законопроект щодо заборони тютюнової реклами та спонсорства - до 31 травня - Всесвітнього дня боротьби з курінням - закликають парламентаріїв громадські діячі.

  Із такою вимогою активісти пікетували засідання погоджувальної ради. Своє звернення, з проханням пришвидшити підготовку до другого читання відповідного законопроекту - вони передали головам фракцій. Нагадаємо, ще восени 2009го документ у першому читанні підримали 303 народних обранця.   Потому його направили на доопрацювання. Серед членів робочої групи є представники асоціації "Укртютюн". Саме вони, на думку пікетувальників, гальмують прийняття законопроекту.

  Андрій Скіпальський, голова правління центру громадянського представництва «Життя»: "Присутність представників тютюнової індустрії в робочій групі по законопроекту є порушенням закону України і міжнародних забов’язань України".

  Юрій Мірошниченко, представник президента у Верховній Раді: "Питання не в тому, що його треба доопрацьовувати. Насправді, від доопрацьований. Зараз формується критична маса підтримки. Ми ж не хочемо виставити його на голосування і провалити. Нам треба, щоби він став законом!"

  Попередній матеріал
  Суд міста Вайнштрассе ухвалив рішення про екстрадицію Євлаха
  Наступний матеріал
  В селі Гатне під Києвом стартував сезон богатирських ігор
  Теги: