В СБУ створено Цивільний секретаріат безпекового співробітництва

  При СБУ створено Цивільний секретаріат безпекового співробітництва.

  Про це журналістам 10 грудня повідомив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

  "Ми маємо сьогодні повернутися на шлях поглибленого без пекового співробітництва, фахово зрозуміти мову країн-членів НАТО в інтересах безпеки нашої держави", – наголосив Наливайченко. 

  Також він представив очільника новоствореної структури – Євгена Марчука.

  "Євген Кирилович ще з початку 90-х на державницькому рівні послідовно відстоював ідею приєднання України до НАТО, розробляв стратегію поглибленого партнерства з Альянсом. Саме людина з таким досвідом допоможе сьогодні зробити вирішальні кроки до відновлення цієї роботи та повернення на шлях колективного безпекового співробітництва", – сказав голова Служби.

  Також Марчук координуватиме роботу з реалізації досягнутих Президентом України на міжнародному рівні домовленостей з надання нового імпульсу поглибленому партнерству з країнами-членами НАТО. Основними пріоритетами роботи нової структури визначено досягнення більш високого рівня співробітництва у форматах "Україна-НАТО", "Україна – ЄС", відновлення реформування сектору безпеки, цивільний контроль над усіма без винятку безпековими організаціями.

  На думку голови СБУ, важливим буде публічний аспект – секретаріат буде відкритий для громадськості та ЗМІ. До його роботи залучатимуться експерти, громадські діячі, журналісти. "Особливу надію покладаємо на українську молодь – випускників провідних європейських та вітчизняних вишів. Ми запрошуємо молодих фахівців через відкритий конкурс до спільної роботи на майбутнє  держави", - зазначив Наливайченко.

  "Україною вже зроблено вибір. Будемо реалістами – попереду тривала важка праця. Саме СБУ доручена ця почесна місія об’єднати зусилля громадянського суспільства та фахівців у сфері безпеки. Спільно з вами – журналістами, освіченою молоддю, маємо продемонструвати нову якість широкоформатного діалогу з системою колективної безпеки, якою є НАТО", – наголосив Євген Марчук, звертаючись до журналістів.

  Попередній матеріал
  Ярема пообіцяв скоре закінчення розслідування справи про "вишки Бойка"
  Наступний матеріал
  Президент Ірану назвав падіння цін на нафту змовою проти мусульман
  Теги:

  Порошенко доручив СБУ до кінця року звільнити з полону бойовиків усіх заручників

  Марчук став в СБУ головним координатором співпраці України з НАТО

  СБУ оголошує набір випускників шкіл на новий навчальний рік до відомчих вишів

  В СБУ запевняють, що найближчим часом Інтерпол оголосить Януковича в розшук