СБУ оголошує набір випускників шкіл на новий навчальний рік до відомчих вишів

  У 2015-му році відбудеться набір курсантів на денну форму навчання до Національної академії Служби безпеки України та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого".

  Відповідну інформацію 9 грудня оприлюднено на сайті Службіи

  У травні минулого року керівництвом Служби було прийнято рішення про поновлення набору до відомчого вишу на базі середньої освіти.

  "Українська спецслужба потребує суттєвого оновлення. І не лише шляхом очищення. Ми маємо самі гартувати своє майбутнє. До лав спецслужби має йти молодь – завзята, енергійна, патріотична, творча, яка любить свою державу, пишається її героями і хоче змінити її на краще", – наголосив радник голови СБ України Маркіян Лубківський.

  За його словами, у наступному навчальному році Національна академія СБУ готуватиме контррозвідників та спецперекладачів, а Юридична академія – професійних слідчих. Після чотирьохрічного курсу підготовки майбутні офіцери здобудуть освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр".

  "З порядком подання заяв та  правилами вступу кожен бажаючий може ознайомитись на веб-сторінках цих навчальних закладів", - зазначили у СБУ.

  Попередній матеріал
  Внаслідок обстрілу бойовиками Авдіївки загинуло двоє дітей
  Наступний матеріал
  НБУ оголосив про новорічні канікули для українських банків
  Теги: