5.ua

В Одесі побили учасників акції «Не стріляй!»

  Озброєні кийками молодики напали на активістів і журналістів під час проведення акції «Не стріляй!» біля Одеської облдержадміністрації Хлопці у масках, шоломах і написом «Антимайдан» спочатку мирно стояли і їхні очільники навіть пообіцяли правоохоронцям, що будуть діяти в межах закону, журналістам молодики пояснили, що вони і самі «За мир». Але, згодом близько двохсот хлопців оточили євро-активістів з усіх боків і почали їх бити. А після заклику «Бий камери», кинулися на журналістів та фотокорів. Оператору телекомпанії «Нова Одеса» розбили голову, оператору «Інтера» зламали палець, побили залізними прутами телеоператорів «Нового» та «5-го» каналів, ICTV та фото-кора «Комсомольської Правди». Побили і пастора Одеської кірхи.

   

  Наталія, учасниця пікету «Не стріляй»:«Меня больше всего поразило, что вот эта милиция стояла и она не пошевелила пальцем, они просто стояли и смотрели, как это побоище происходит, сколько мы не просили: защитите нас, мы женщины, а они как будто вообще не слышат, такое впечатление, что милиция с ними».

  Голова одеської ОДА Микола Скорик вибачився перед постраждалими під час мітингу журналістами і пообіцяв як тільки від міліції надійде інформація про ініціаторів сутичок, її оприлюднять. Міліція ж поки що не дає коментарів.

  Попередній матеріал
  У регіонах штурмують державні установи
  Наступний матеріал
  США застосували санкції проти українських посадовців
  Теги:
  Loading...