В ОДА відзначили День спільних дій в інтересах дітей

  День спільних дій в інтересах дітей відзначили у Київській облдержадміністрації. 20-го листопада 21 рік тому Генеральна асамблея ООН прийняла Конвенцію про захист прав дитини.

  Це перший міжнародний документ, який визначив усі права дітей. Конвенцію підписали 195 країн світу. З нагоди свята подарунки та грамоти від губернатора отримали працівники установ та закладів, які опікуються дітьми. Зокрема, йдеться про дітей сиріт та позбавлених батьківської опіки. Таких на Київщині понад 3700. Живуть вони у прийомних сім`ях, будинках сімейного типу та інтернатах. Нині в області розробили програму, яка передбачає профілактичну соціальну роботу з дітьми та сім`ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.  

  Тетяна Подашевська, заступник глови київської облдержадміністрації: "Затверджена програма взаємодії нас з вами і уже намічені перші кроки того, що ми мусимо зробити в інтересах дітей і їх прав".

  Сергій Андріяш, начальник служби у справах дітей Київської облдержадміністрації: "Сім`ї в складних життєвих обставинах - це джерело сирітства, яке нам потім доводиться вирішувати і спрямовувати додаткові ресурси. Якщо ми спрямуємо свою діяльність на попередження, на роботу з сім`єю ще на початку кризи - то ми зможемо таким чином хоча би утримати динаміку, або найближчим часом сказати про те, що вона пішла на зниження".

  Попередній матеріал
  На Дарниці збудують новий каналізаційний колектор
  Наступний матеріал
  [АНОНС] Все про події навколо масових акцій протесту підприємців
  Теги: