В Обухові відкрили Центр зайнятості європейського зразка

  А в Обухові відкрили Центр зайнятості.

  Він обладнаний за європейськими стандартами. Там і комп’юторний клас, і аудиторії для проведення семінарів, і навіть дитяча кімната, де співробітники можуть залишати своїх дітей. Щоб скоріше знайти необхідного фахівця, центр поділили на профорієнтаційні сектори. Після урочистого відкриття заклад освятив священик.

  Тетяна Подашевська, заступник голови Київської обласної адміністрації: "Все те, що сьогодні зроблено - це насамперед зроблено для тих людей, які з тих чи інших причин залишилися безробітніми і перейшли в категорію безробітніх. Дуже приємно, що сьогодні в цьому центрі кожний, хто втратив роботу зможе знайти собі таку роботу".

  Василь Якобінчук, директор Київського обласного центру зайнятості: "Ми працюємо з різними категоріями населення в тому числі і з зайнятим населенням, яке сьогодні працює, але хоче знайти іншу роботу. Дуже багато в Обухівському районі роботодавців. Біля трьох тисяч, з якими також працює центр зайнятості".

  Нині в області на обліку 14 тисяч безробітних. Це на три тисячі менше, аніж торік. За три місяці за допомогою обласних центрів зайнятості роботу знайшли більше 20ти тисяч людей, а близько тисячі  відкрили власну справу.

  Попередній матеріал
  На Київщині запрацює програма доступного житла для молоді
  Наступний матеріал
  На території Національного музею "Битва за Київ у 1943-му році" відкрили каплицю
  Теги: