На території Національного музею "Битва за Київ у 1943-му році" відкрили каплицю

  Каплицю Святого Георгія Побідоносця відкрили в Національному музеї "Битва за Київ у 1943-му році". Освятити новий храм приїхав Митрополит Київський і всієї України Володимир. Звести капличку музейники вирішили ще півроку тому. Таким чином тут ушановують загиблих під час визволення Києва у Великій Вітчизняній війні .

  Ще в травні цього року петрівчани спостерігали за закладенням капсули в фундамент майбутньої каплички. І ось за півроку прийшли вдруге - помолитися в новозбудованому храмі.

  Директор музею, на території якого звели каплицю, Іван Вікован, ідею зведення каплички плекав  ще з 1996 року. Каже, нарешті задум втілили в життя.

  Іван Вікован, директор Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році": "Повністю всі роботи виконані, на сто процентів, залишилося освятити".

  Під час молебню за участі Блаженнійшого митрополита Володимира на купол каплиці ставлять хрест.

  Після освячення люди вперше заходять до каплиці. Серед них - і губернатор Київщини. Привіз і з собою стародавню ікону Георгія Побідоносця.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Під час великої вітчизняної війни тут загинула не одна сотня тисяч людей, під час визволення міста Києва від фашистських загарбників.і щоб вшанувати пам`ять цих людей, ми побудували ось такий храм Святого Георгія Побідоносця, який буде служити людям".

  Ганна Рибалка, Ігор Пльонкін. "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Обухові відкрили Центр зайнятості європейського зразка
  Наступний матеріал
  Венеціанська комісія: у Януковича забагато повноважень
  Теги: