5.ua

В Києві призначено нового прокурора міста

  Кожен киянин має відчувати безпеку, як на вулицях, так і у власних оселях і це є головним завданням для нового прокурора Києва. На цьому, як повідомляє прес-служба ГПУ, 25 березня наголосив в.о. Генерального прокурора України Олег Махніцький під час представлення очільника прокуратури міста Києва Миколи Герасимюка.


  За словами О. Махніцького, саме у столиці України, на Майдані Незалежності, розпочався незворотній процес кардинальних змін у державі.

  "Відтак відродження довіри суспільства до органів прокуратури має також розпочатися саме зі столиці і кияни першими мають відчути втілення своїх прагнень у реальному житті", - підкреслив в.о Генпрокурора.
  Серед першочергових завдань столичної прокуратури Махніцький назвав зміцнення кадрового складу органів прокуратури Києва, активізацію протидії корупції в органах державної влади та правоохоронних органах. Також в.о Генерального прокурора України зосередив увагу присутніх на необхідності ефективнішої роботи щодо протидії організованій злочинності.
  Представляючи нового очільника прокуратури Києва О. Махніцький, зокрема, відзначив його професійні та особисті якості.
  У свою чергу, прокурор Києва Микола Герасимюк запевнив, що органи столичної прокуратури докладуть максимальних зусиль для виконання покладених на них завдань, утвердженні законності та верховенства права у столиці.
  Довідково: Герасимюк Микола Володимирович народився 7 листопада 1969 року в місті Гайсин Вінницької області. Має дві вищі освіти. Роботу на державній службі розпочав з серпня 2000 року на посаді помічника прокурора міста Рівне. З грудня 2002 року обіймав відповідальні посади в Генеральній прокуратурі України, у 2007 році працював заступником Генерального прокурора України. Останнім часом був заступником Голови Державної виконавчої служби України.

  Попередній матеріал
  США поставили установку-джерело нейтронів для Харківського фізико-технічного інституту
  Наступний матеріал
  Останній український військовий корабель в Севастополі захоплено росіянами
  Теги:
  Loading...