В КОДА підписали договір про фінансування місцевих громад з ООН та ЄС

  Договір про фінансування місцевих громад підписали представники Євросоюзу, ООН та Київська обладміністрація. Угода має на меті підтримувати проекти охорони здоров`я, енергозберігання та утилізації відходів у населених пунктах Київщини.
  На це європейці готові дати області близько пів мільйона євро. Скільки саме районів отримають ці кошти - поки що не відомо. Претенденти на участь у проекті спершу мають пройти конкурсний відбір. Це уже другий етап фінансування місцевих громад за Програмою розвитку ООН. Перший - тривав три роки. На його впровадження Київщина отримала 8 мільйонів гривень.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми з представником ООН домовились про те, що ці кошти підуть на депресивні райони. В першу чергу це будуть Поліський, Іванківський, Бородянський".

  Олів`є Адам, постійний представник ПР ООН в Україні: "Що стосується конкретних проектів, коли ми будемо їх впроваджувати, то це ми залишаємо на розсуд громад. Тобто, самі громади зберуться на збори і визначать, який саме проект їм потрібен".

  Попередній матеріал
  На Київщині завершуються приготування до "Формули-1 на воді"
  Наступний матеріал
  У Києві закінчуються запаси препаратів від гепатиту, діабету і ВІЛ-СНІД
  Теги: