Екологія
Екологія Depositphotos

В екологічній асоціації звернули увагу на маніпуляції "зеленою" темою напередодні виборів

  За словами фахівців, актуальним наразі стає таке нове явище, як екотероризм

  Напередодні дострокових виборів до Верховної Ради, як і під час нещодавньої президентської кампанії, реальні екологічні проблеми залишаються в тіні, тоді як роздмухуються аспекти, що існують у вигляді міфів у свідомості виборців. На цьому наголошується у заяві професійної асоціація екологів України.

  Зазначається, що за останні кілька років, в результаті активної позиції громадськості, змін державного курсу й трансформації бізнесу, увага до екологічних питань в країні значно підвищилась. Однак, разом з цим, прийшов і світовий тренд використання теми екології в комерційних і політичних цілях.

  "Цинічне використання даної теми, нарівні зі зниженням тарифів і боротьбою з корупцією, вже рутинне сьогодення, яке ми спостерігаємо у ЗМІ, і є маніпулятивною передвиборчою технологією. Небезпека використання екологічної теми в політичних цілях полягає в тому, що реальні екологічні проблеми,  якими необхідно займатися на державному рівні, при цьому замовчуються", – акцентується у заяві.

  За словами фахівців, актуальним стає таке нове явище, як екотероризм, що використовує "зелені" питання, як інструмент маніпуляцій

  "Зараз насущні екологічні проблеми залишаються без уваги, штаби політиків вже почали роздмухувати аспекти, що існують не у вигляді реальних проблем, а у вигляді міфів у свідомості виборців. Проблеми, що представляють реальну загрозу для українців, знову залишаться в тіні", – заявляються у асоціація екологів.

  Крім того, у екологів викликає занепокоєння  "однобоке подання екологічної інформації в ЗМІ та соціальних медіа". Вони вказують, що теми, які багато років не викликали занепокоєння в українців, – несподівано стали токсичними. Ба навіть начебто виникли цілі об'єднання експертів, які заробляють політичні бали на маніпулятивній критиці цих тем.

  "Ми, як професійне об'єднання, готові забезпечити формат взаємодії без порожньої критики та неконструктивних пропозицій, залучаючи до діалогу всіх, хто професійно готовий вирішувати гострі проблеми, а не тільки про них говорити. Ми наполегливо закликаємо ЗМІ, активістів, політиків та усіх українців уникати маніпуляцій на екологічні теми", – резюмується у заяві.

  Попередній матеріал
  "Дунайська Січ 2019" – рок-н-рол з енергією сонця
  Наступний матеріал
  Отруєння на весіллі у Львові: госпіталізовано вже 39 осіб, серед них – діти
  Теги:
  Loading...