В Бучі відкрили літній театр

  Музичні увертюри у виконанні столичного оркестру просто неба. Відкриття літнього театру відзначили у Бучі, що у передмісті столиці.

  Міська влада стверджує, що у такий спосіб відроджує традиції столітньої давнини. До революції у міському парку існувала естрада, де літніми вечорами давали концерти класичної музики столичні оркестри. Сцену нового літнього театру відкрив виступ Київського національного академічного театру оперети. За словами міського голови, паркова сцена тепер буде закріплена за столичним театром назавжди. У планах театралів зорганізувати у Бучі щорічний фестиваль класичної музики, а влітку - регулярно проводити відкриті музичні вечори для бучанців та гостей міста. Запевняють, що виступи влаштовуватимуть задарма.

  Богдан Струтинський, художній керівник Київського академічного театру оперети: "До міжнародного дня музики, який буде скоро - 1 жовтня - відкривається ця площадка, яка закріплена за національною оперетою України, і в перспективі національна оперета України буде тут весною проводити міжнародний музичний фестиваль".

  Глядачі: "Такого не часто у нас побачиш і це дуже захоплююче".

  Глядачі: "На жаль, у нас часу не вистчачає за роботою їздити у столицю, до Києва. А от коли у гості до нас приїжджають артисти - нам дуже приємно".

  Глядачі: "Ми думали, що буде дискотека, але це набагато краще".

  Попередній матеріал
  У Києві стартував Фестиваль жіночого футболу
  Наступний матеріал
  Фанати "Динамо" невдоволені часом проведення матчів Прем`єр-ліги
  Теги: