В Боярці запустили в роботу шкільну котельню з енергозберігаючими технологіями

  Із теплом іще одна школа Київщини. Сьогодні в роботу запустили нову котельню у Боярці.

  Вона зроблена за сучасними, енергозберігальними технологіями. Зокрема, замість вугілля тут палитимуть біопаливо - так звані пелети. Вони дешевші та екологіно чистіші. За добу на опалення школа витрачатиме 800 гривень, тоді як раніше - дві з половиною тисячі. Вартість нової котельні - 700-т тисяч гривень. Вже за два-три роки ці кошти окупляться. Упродовж п`яти років на енергозберігальні технології планують перевести й решту шкіл та садочків області. Коштуватиме це близько мільярда гривень.

  Володимир Максименко, заступник голови Київської облдержадміністрації: "У нас є в області своя програма енергоефективності і енергозбереження, якою передбаченобудівництво таких котелен, подібних котелен в соціальній сфері, в бюджетній сфері і також у віддалених кварталах, населених пунктах, де подача тепла від централізованої котельні економічно не вигідна".

  Тарас Дубрівський, міський голова м. Боярка: "При підготовці до опалювального сезону була найбільша проблема у нас зі шкіл це боярська перша школа і завдяки ініціативі директора школи, яка була підтримана райадміністрацією ми спільними зусиллями вирішили цю проблему, дітям сьогодні тепло". 

  Попередній матеріал
  У столиці єдине відділення нейрохірургії, в якому оперують тяжкохворих нормально не працює
  Наступний матеріал
  В Україну йде новий штам грипу
  Теги: