УПЦ МП встановила будівельні вагончики біля Десятинної церкви

  Новий скандал довкола Десятинної церкви. Цієї ночі біля храму встановили будівельні вагончики. Проте, ані інформації про майбутній об`єкт, ані дозвільної документації на місці немає.

  Монахи Десятинного монастиря переконують: вагончики встановлювали для власних потреб. В управлінні архітектури теж відхрещуються: жодних дозволів на будівництво не давали. Адже жоден із проектів реконструкції церкви - досі не затверджений. Нагадаємо, на конкурсі із забудови рештків святині перемогли одразу два різних проекти. Проект релігійної громади передбачає зведення на цьому місці великої церкви. Натомість, архітектори та науковці хочуть накрити фундамент скляним хрестом і нічого більше там не будувати.

  Олександр Бригінець, голова комісії з питань культури та туризму Київради: "Усе, що тут відбувається, це провокація церкви. Я думаю, усе, що тут відбувається, це реакція церкви на те, що конкурсна комісія, яка засідала, не обрала проект".

  Архимандрит Гедеон, намісник чоловічого Десятинного монастиря УПЦ МП: "Все нормально. Никаких проблем, а там же стоят будивельни майданчики. Они потрибни и тем же архитекторам, и строителям. Они нам тоже потрибни - братия, вы видите ростет - почти двадцять человек - содержать какие-то церковные принадлежности, скажем, для крещения детей - купель".  

  Попередній матеріал
  Янукович назвав свої пріорітети розвитку столиці
  Наступний матеріал
  Мешканці елітної багатоповерхівки позбуваються квартир
  Теги: