5.ua

Українська компанія перемогла на престижному міжнародному конкурсі IIRSM Risk Excellence Awards 2020

  Читайте по-русски
  Йдеться про перемогу в одній із найскладніших категорій – "Програма змін року"

  Вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія "Метінвест" перемогла у конкурсі IIRSM Risk Excellence Awards 2020, який традиційно проводить Міжнародний інститут з управління ризиками та безпекою праці. Це одне з найсерйозніших змагань серед світової бізнес-спільноти у сфері управління ризиками, безпеки праці та промислової безпеки, передає "24 канал".

  До того ж йдеться про перемогу в одній із найскладніших категорій – "Програма змін року". Цього року серед учасників конкурсу були всесвітньо відомі компанії – PepsiCo, Fujitsu, Multiplex Middle East, John Berrisford, Staffordshire Fire & Rescue Service, Jonathan Smith, TJ Transport, Healthcare тощо.

  Для гірничо-металургійної групи перемога в конкурсі такої впливової організації стала визнанням правильності розробленої програми та вибраного курсу щодо управління ризиками і безпекою праці. Наголошується, що "Метінвест" продемонструвала системний підхід у цій сфері та використала найкращі практики інших компаній.

  "Вдалі бізнес-кроки "Метінвесту" стають традиційними. У червні-2020 агенція Sustainalytics надала міжнародній групі "Метінвест" рейтинг ESG. Це комплексна оцінка "ефективності діяльності в галузі екології, соціальної політики та корпоративного управління". Крім того, перемога "Метінвесту" в міжнародному конкурсі стане гарним прикладом для інших компаній. І не лише з точки зору того, як правильно використовувати передовий міжнародний досвід", – мовиться у повідомленні.

  Зазначається, що в Україні багато бізнес-структур працюють на рівні найвищих світових стандартів і можуть поділитися своїми напрацюваннями – у тому числі й на конкурсах типу IIRSM Risk Excellence Awards. Це сприятиме особистому росту цих компаній, а також позитивно впливатиме на імідж України, що важливо для вітчизняної бізнес-спільноти.

  Попередній матеріал
  "ЄС" проходить до рад усіх рівнів на Львівщині, розрив між Синюткою та Садовим – мінімальний
  Наступний матеріал
  Більш ніж 90% дільничних виборчкомів завершили підрахунок голосів – ЦВК
  Теги:
  Loading...