Податкова реформа
Податкова реформа Фото dengi-info.com

Україна втрачає інвестиційну привабливість через постійні податкові зміни – Ніколаєнко

  Читайте по-русски
  Автори законопроекту №1210 і Мінфін, яке його підтримує, підривають зусилля уряду України щодо прискорення економічного зростання

  Україна втрачає інвестиційну привабливість для іноземних компаній через часті і непродумані зміни в податковому законодавстві, включно і в частині плати за користування надрами – включаючи ренту на видобуток залізної руди.

  Таку думку висловив у вівторок депутат Верховної Ради Андрій Ніколаєнко, виступаючи на засіданні робочої групи щодо змін ренти на видобуток залізної руди, інформує "Мінпром".

  "Ви говорите про якісь додаткові надходження в бюджет (від підвищення ренти), але насправді є речі, які коштують дорожче. Це інвестиційний імідж країни", – сказав він, звертаючись до представника Міністерства фінансів.

  Ніколаєнко нагадав, що нинішній уряд на чолі з Олексієм Гончаруком оголосив своєю метою додаткове залучення інвестицій в економіку України. Тоді як зараз у Верховній Раді розглядається депутатський законопроект №1210, що передбачає в тому числі різке підвищення рентних платежів за видобуток залізної руди.

  "А які інвестори до нас прийдуть, якщо постійно змінюється податкове законодавство – хоча було прийнято, що зміни не можуть вноситися частіше, ніж 1 раз в 5 років? Як ви думаєте, прийде до нас з Канади компанія Black Iron, яка хоче добувати тут у нас залізну руду, якщо прийняти те, що ви пропонуєте?", – наголосив депутат.

  Таким чином, автори законопроекту №1210 і Міністерство фінансів, яке його підтримує, підривають зусилля уряду України щодо прискорення економічного зростання і залучення додаткових інвестицій в країну, резюмував Ніколаєнко.

  Попередній матеріал
  Ремонт Шулявського моста: на вихідних хочуть перекрити проспект Перемоги – деталі
  Наступний матеріал
  Російський депутат Слуцький розкрив кремлівським ЗМІ конфіденційну інформацію – ПАРЄ
  Теги: