Безробіття
Безробіття 5 канал

Україна не підтримує роботодавців в умовах пандемії: ситуація критична – ЗМІ

  Читайте по-русски
  За час короновірусного карантину рівень безробіття стрімко підскочив у всьому світі

  Проблеми з безробіттям в Україні стають усе більш відчутними. Так, згідно з офіційними даними, щодня на облік у Державній службі зайнятості стають близько 3 тисяч українців, які втратили роботу, повідомляє "Обозреватель".

  Зазначається, що попри наявні ускладнення, Україна не вживає жодних заходів для підтримки роботодавців. І більше того, в низці галузей економіки труднощі підприємствам для збереження працівників держава створювала ще до початку пандемії COVID-19. Для будь-якої держави вигідно підтримувати роботодавців, аби втримати економіку від падіння, вважає Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

  "Аби створити нове робоче місце, потрібно в Європі викласти від 50 до 150 тисяч євро. І тому державі вигідніше підтримувати дешевими кредитами. Робити все, аби економіка могла якомога швидше одужати", – зазначив Воскобойник.

  За час короновірусного карантину рівень безробіття у світі стрімко підскочив. Повідомляється, наприклад, що в США за цей час рівень безробіття сягнув 15% – тобто роботу втратили близько 40 мільйонів людей. Схожа ситуація – і в Євросоюзі. При цьому, така ситуація спостерігається у державах, які надають бізнесу суттєву підтримку і максимально сприяють роботодавцям у збереженні робочих місць.

  Попередній матеріал
  Шмигаль заявляє, що ситуація із захворюваністю на коронавірус в Україні стабілізувалася – подробиці
  Наступний матеріал
  Данілов заявив, що в Україні повинна бути друга мова – але не російська
  Теги:
  Loading...