Заборона "Вконтакте"
Заборона "Вконтакте" http://alau.kz

Україна направила до Ради Європи офіційну позицію щодо блокування сайтів РФ

У документі наголошується, що розвідувальні органи РФ використовують приватну пошту та іншу конфіденційну інформацію користувачів російських інтернет-ресурсів, щоб маніпулювати громадською думкою шляхом дезінформації, пропаганди та інформаційних атак

Україна відправила до Ради Європи (РЄ) листа, в якому виклала офіційну позицію щодо блокування російських інтернет-сайтів та впровадження економічних санкцій проти компаній з РФ. РЄ розмістила відповідне сповіщення на своїй платформі з безпеки журналістів, повідомляє "Європейська правда".

"Агресія Російської Федерації та проблеми, з якими стикається Україна, вимагають відповідних заходів. Такі ресурси, як Яндекс, Mail.ru, ВКонтакте і Одноклассники вже давно використовуються російськими спецслужбами як інструменти Росії у так званій гібридний війні", – йдеться в листі української сторони.

У документі наголошується, що розвідувальні органи РФ використовують приватну пошту та іншу конфіденційну інформацію користувачів російських інтернет-ресурсів, щоб маніпулювати громадською думкою шляхом дезінформації, пропаганди та інформаційних атак.

У повідомленні Ради Європи зазначається, що, відповідно до статистики, наданої SimilarWeb, 17,55% унікальних візитів на сайт ВКонтакте та 15,15% на сайт "Одноклассники" приходили з України.

Відомо, що протягом останніх шести місяців компанія Yandex.ua мала 215 млн відвідувань. Статистика також демонструє, що понад 50% українців користуються "ВКонтакте".

"Низка правозахисних організацій назвали заборону непропорційним заходом, що обмежує доступ до інформації, проте українські чиновники відстоювали цей крок як національну безпеку, оскільки ця країна є жертвою дезінформації, агітаційних кампаній та кібератак, які використовують дані про українських користувачів, що зберігаються в російських соціальних мережах", – зазначається у повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, 17 травня набув чинності указ Президента України Петра Порошенка про блокування російських соціальних мереж "Вконтакті", "Однокласники", а також сервісів "Яндекса".

"Вову на СИЗО": як проходять антикорупційні мітинги в Росії – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Донбасі бюджетників лякають неможливістю виїзду з ОРДО
Наступний матеріал
Українці намагалися незаконно переправити до Білорусі 22 мішки сала
Loading...

"Підтримання вважаю неможливим": Порошенко відхилив петицію про розблокування "Вконтакте"

Туризм не виходячи з дому: Google запустив 3D-тури музеями України

Як міжнародна спільнота ставиться до Кремля через три роки після катастрофи МН-17 – ексклюзивне інтерв'ю із екс-депутатом Держдуми

Трамп про санкції проти РФ: Ніколи не думав про те, щоб їх зняти

У США підготували новий законопроект щодо санкцій проти Росії – ЗМІ

Туск привітав Сенцова з днем народження і закликав Кремль звільнити усіх утримуваних українців