Забруднення
Забруднення 5 канал

Учені НУБіП просять покарати осіб, які поширюють фейки про вирубку дерев у Києві – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Науковці наголошують, що всі дерева були зрізані відповідно до чинного законодавства. Зокрема, це видалення аварійних і сухостійних дерев

  Вчена рада Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП) звернулася до керівництва держави з проханням притягнути до відповідальності осіб, які поширюють неправдиву інформацію про навмисну вирубку дерев у ботанічному саду НУБІП України. Про це йдеться у відеоблозі "А шо так можна було?" на Youtube.

  Науковці наголошують, що всі дерева, про які йдеться, були зрізані відповідно до чинного законодавства. Зокрема, це видалення аварійних і сухостійних дерев, на які було оформлено необхідні документи ще у 2019 році та підготовлено акт їх обстежень.

  "Все ж таки давайте дивитися на цих екоактивістів трошечки із розумінням, адже вони не вчені, може люди просто не в курсі, що дерева не безсмертні? А от у вчені раді НУБІП заявляють, що так звані екологи зумисне однобоко інформують громадськість України про діяльність установи, компрометуючи її. При цьому із замовчуванням фактів того, що лише за останній рік нею було висаджено більше мільйона дерев. Зокрема 650 дерев на території столиці", – зазначається у блозі.

  Крім того, як зазначають у блозі, вчені занепокоєні тим, що на тлі цих інформатак через чорних реєстраторів здійснено спробу незаконно вилучити 29 гектарів лісів на території Феодосіївської ОТГ. Ректорат НУБІП вже звернувся до правоохоронних органів щодо цього рейдерського захоплення, сказав ведучий блогу.

  "Одразу виринає питання в думках: а що, так можна було? Прикриваючись вирубкою дерев хтось хоче рубати бабло...Разом із тим ми бачимо, що дехто із політичних сил радіє нинішньому скандалу навколо університету, маючи на меті прикрити дії злочинних угрупувань, спрямованих на незаконне відторгнення університетських земель", - наголосили в блозі.

  Попередній матеріал
  Вакцинація проти COVID-19: у МОЗ прокоментували можливість щеплень у приватних клініках
  Наступний матеріал
  Польща продовжила локдаун: у країні стрімко шириться британський штам коронавірусу
  Теги:
  Loading...