Уболівальників Євро-2012 закликали до толерантності

  Євро-2012 без проявів ксенофобії. Фонд Фрідріха Еберта закликає футбольних фанатів до толерантності під час проведення футбольного чемпіонату.

  За словами засновника Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії Олександра Фельдмана, нині в Україні не спостерігається подібних випадків нетерпимості. Однак ситуація може загостритися під час проведення матчів та великого скупчення футбольних уболівальників, як це відбувалося у Великій Британії та Німеччині. Щоби попередити подібні інциденти, представники Інституту планують розробити низку спеціальних програм і обмінятися досвідом із закордонними фахівцями. 

  Олександр Фельдман, засновник Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії: "Проведению футбольного матча в Украине мы уже уделили большое внимание. И очень много внимания уделило правительство. Я думаю, что у нас в Украине мы покажем пример всей Европе, которая говорит и гордится своей толерантностью и у которой происходят такие события. Я уверен, что в Украине ничего подобного не будет".

  Попередній матеріал
  У КМДА обіцяють 20 км велодоріжок уже цьогоріч
  Наступний матеріал
  Півтисячі дітлахів з Київщини цього літа відпочинуть у Греції
  Теги: