Півтисячі дітлахів з Київщини цього літа відпочинуть у Греції

  Півтисячі дітлахів з Київщини цього літа відпочинуть у Греції. Про це напередодні домовилися губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк та його колега - чільник острова Крит Ставрос Арнаутакіс. Оздоровитися на Криті зможуть переможці олімпіад, учасники кращих хореографічних колективів та юні спортсмени Київщини та інші обдаровані діти. Перші 50 - вже відпочивають на Криті.

  Море, сонце і грецькі краєвиди. На острів Крит приїхали оздоровитися близько пів-сотні дітей з Київщини. Пощастило - спортсменам та призерам олімпіад.

  Діти: "Была, конечно, в шоке. Не ожидала!"

  Діти: "Мені повідомив тренер. Сказав, що я їду. Всі спочатку не повірили".

  Діти: "Я майстер спорту по плаванню. Призерка України по плаванюю. От".

  Вони змагалися, співали, танцювали та вчилися так, що їх визнали кращими і відправили на відпочинок у Грецію.

  Плавці Дмитро та Денис - хоч і на відпочинку, та все одно змагаються. Хлопці з Броварів та Білої Церкви наввипередки плавають зі своїми однолітками-французами. Група підтримки - серйозна.

  Діти: "Україна - вперед!"

  Тож, надто старатися, переконують, не довелося.

  Діти: "Аматори!"

  Не дозволяє собі втрачати спортивну форму й багаторазова чемпіонка з художньої гімнастики серед школярів Катерина Корнієнко. Каже - не за горами нові випробування.

  Катерина Корнієнко, чемпіонка України з художньої гімнастики серед школярів: "Через 20 дней по приезду я еду на Чемпионат Украины. И мне нужно не терять форму, потому что потом мне будет тяжелее входить в нее".

  Тренер: "Зранку ми робимо зарядку. В сім годин я піднімаю їх. Потім - пробіжка до моря. Потім кожен робить свою індивідуальну зарядку".

  Свій сюрприз дітям з Криту вже приготували в обладміністрації. Тепер кличуть у гості на Київщину.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Разом зі мною вже прибула перша група дітей, які будуть відпочивати на острові Крит. Я хочу також запропонувати губернаторові, щоби діти, які проживають на цьому острові, теж відпочивали в Київському регіоні".

  Поки діти відпочивають, в області обіцяють - такі поїздки не разові. Зокрема, цьогоріч на Крит потраплять півтисячі дітлахів. Відповідні домовленості вже озвучили губернатори обох регіонів. 

  З Греції - Ганна Рибалка, Олексій Тищенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Уболівальників Євро-2012 закликали до толерантності
  Наступний матеріал
  Моурінью подовжив контракт із "Реалом" до 2016-го року
  Теги: