прапор
прапор 5 канал

У Запоріжжі до річниці незалежності на найвищій точці Дніпра замайорів український прапор

  Читайте по-русски
  Також державний прапор було піднято на найвищій точці "Запоріжсталі" – колошнику доменної печі №3 на висоті 85 м

  Величезний стяг замайорів на пілоні вантового моста, що будується в рамках програми "Велике будівництво", на найвищій точці над р. Дніпро – в 95 м. від поверхні води.

  Спеціально для установки був пошитий прапор розміром 41х27 м. враховуючи особливі вітрові навантаження, які відчувають конструкції над річкою, по всій площі прапора прошиті спеціальні стропи і зроблені повітряні клапани, щоб знизити парусність і зберегти його цілісність.

  До Дня Державного прапора та на честь 30–річчя Незалежності України комбінат "Запоріжсталь" Групи Метінвест встановив національний прапор в Запоріжжі.

  "До 30–го Дня Незалежності України металургам Запоріжсталі хотілося піднести місту особливий подарунок. Ми встановили величезний державний прапор на головний пілон вантового моста посеред Дніпра, який видно з багатьох точок міста, що уособлює нашу підтримку країни в будівництві і зміцненні сильної незалежної України", – зазначив генеральний директор "Запоріжсталі" Олександр Мироненко.

  Спільно з будівельною компанією "Onur" і групою монтажників–висотників компанії "Промальпінізм", полотно прапора загальною площею 1100 м2 на спеціальній монтажній металевій балці, підняли на пілон і надійно закріпили. Монтаж конструкції тривав близько трьох днів.

  Також державний прапор було піднято на найвищій точці "Запоріжсталі" – колошнику доменної печі №3 на висоті 85 м. Оновлено державні прапори на всіх адміністративних будівлях підприємства, додатково встановлено національні прапори на головних пішохідних прохідних підприємства.

  У 2021 році керуюча компанія "Запоріжсталі", Метінвест, відзначає 15–річчя з дня заснування. Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо–металургійна група компаній. У структуру групи входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок – від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

  Попередній матеріал
  На Хмельниччині відкрили меморіал воїнам УНР
  Наступний матеріал
  В аеропорту Кабула спалахнула пожежа
  Теги:
  Loading...