У Вишгороді міська влада і споживспілка воюють за ринок [відео]

  Конфлікт довкола одного з ринків Вишгорода: районне споживче товариство не погоджується із рішенням міськради про призначення нового власника. У товаристві кажуть: були господарем ринку від дня його заснування.

  З самого ранку на Вишгородському ринку неспокійно. Спочатку продавці не змогли потрапити на свої робочі місця. Людина, що називає себе новим власником, та група молодиків заблокували входи у приміщення. На допомогу продавці викликами свого директора ринку. Результат - на обличчі.

  Сергій Шевченко, директор ринку: "Вдарили в лице (показує) А потім - ногами".

  Продавці м`яса показують, з допомогою яких інструментів нові власники намагалися захопити приміщення. Жінки були єдиними захисниками ринку.

  Надія Калиновська, продавець: "Саме ось цей чоловік нас тягав, як паршивих котенят, від дверей".

  Це пані Надія про нового власника ринку. Чоловік від наклепів відхрещується, і запевняє - мовляв, люди, які били торговців, йому не відомі.

  Новий власник ринку: "Ніхто нікого не бив. Присутні були з органів внутрішніх справ - були всі присутні, і ніхто нікого не чіпав. Ви бачите, що до цих пір ми сюди не зайшли. І нікого ніхто не бив. Ми чекаємо".

  Продавці: "Безсовісний!"

  А от представник міліції, який фіксував події на ринку, від камери утік.

  Журналіст: "Будь-ласка, представтеся, ви ж при виконанні службових обов`язків. Я журналіст 5 каналу. Посвідчення можу Вам показати. Куди ви втікаєте?"

  Продавці кажуть - 20 років господарюють на тутешньому ринку. І як грім серед ясного неба - отримують рішення міськради про зміну власників. 

  Новий директор: "Облспоживспілка".

  Продавці: "Хто керівник цієї організації? Хто підписав її?"

  Новий директор: "Підписано. Голова правління Пак Володимир Петрович. У нас є свідоцтво на право власності, ось, будь-ласка. Дата - 20.12.12. Також ось розпорядження, Облспоживспілка".

  Василь Сибильов, юрист, член правління Вишгородського районного споживчого товариства: "Є рішення суду від 2010-го року, яке підтверджене Вищим господарським судом України, де Спілці споживчій - відмовлено в задоволенні позову про видання права власності на цей ринок. Судом відмовлено, а міський голова має наглість видати свідоцтво про право власності".

  Зараз люди очікують рішення Господарського суду Київської області про скасування рішення Вишгородської міськради. На самому ж ринку і досі гаряче. Після того, як знімальна група 5 каналу залишила приміщення - кількість молодиків там збільшилася. Утім, продавці руки не опускають - вони збільшили охорону і планують там чергувати навіть уночі.

  Наталя Новосядла, Валерій Савицький, 5 канал

  Попередній матеріал
  Кияни відзначають День закоханих [відео]
  Наступний матеріал
  Понікаровський перейшов з "Вінніпега" до "Нью-Джерсі"
  Теги:
  Loading...