Кияни відзначають День закоханих [відео]

  Свято валентинок, троянд і кохання. Кияни відзначають День усіх закоханих. На вітринах тепер самі іграшки, листівки та квіти, а на вулицях - скрізь закохані пари з букетами. Найбільш рішучі - вирішили побратися саме у цей день. На одному з таких весіль кореспонденти "Київського часу" стали свідками.

  Валерія та Дмитро відсьогодні - подружжя. Святкувати вирішили вдвох. Кажуть, сьогодні у них генеральна репетиція, влітку йтимуть під вінець удруге.

  Дмитро Мельник, наречений: "Задоволені, такий сьогодні день - 14 лютого, день закоханих, тому подвійне свято".

  Валерія Мельник, наречена: "Найромантичніший день в цьому році. Справжнє весілля влітку буде. Буде вінчання влітку, це просто репетиція така".

  Охочих стати на весільний рушник сьогодні в центральному рагсі - більше трьох десятків пар. А от 13-річний Богдан планує привітати усіх своїх подруг. Для своєї дівчини власноруч майструватиме валентинку. Каже, вона в нього - найкраща.

  Богдан: "Красивая, умная, нежная, стройная, милая".

  Етнографи наголошують - зазвичай Валентина святкують українці до 45, а найбільше його підтоимують у школах. Однак, фахівці захвату від свята не поділяють, кажуть, для нас воно чуже.

  Галина Бондаренко, етнограф: "Як на мене, то навіть вся символіка цього свята - вона надумана, вона алегорична. Такий значок нічого не сказав би нашій бабусі чи прабабусі. Це абстрактний символ - не квіточка, не сонечко, не якась пташка чи парочка голубів, що цілується, а саме голуби, що цілуються, це - традиційний символ кохання в українській культурі".

  А от психологи кажуть - такі свята корисні. 

  Тамара Говорун, доктор психологічних наук: "Психологи дуже позитивно ставляться до всіх свят, які орієнтують на іншу людину. Любов, кохання - створює особистість. Тобто, вперше орієнтує на іншу людину і заставляє іншого бути найціннішим об`єктом".

  Не менше свято сьогодні і у продавців любовної атрибутики. Троянди, іграшки та кульки у місті - на кожному кроці.

  Євгенія Подобна, Сергій Клименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Керівник ще однієї РДА Києва подав у відставку
  Наступний матеріал
  У Вишгороді міська влада і споживспілка воюють за ринок [відео]
  Теги:
  Loading...