Верховна Рада
Верховна Рада
5.ua

У Верховній Раді створили об'єднання "Сила закону"

  За словами депутатів, об'єднання займеться захистом основних значущих тем для українців – освіти, медицини, ефективного управління державними активами, розвитку промисловості, аграрного сектора, стабільності фінансового сектора

  У Верховній Раді було створено міжфракційне депутатське об'єднання "Сила закону", до складу якого увійшли 24 нардепа з більшості парламентських фракцій. Про це заявили самі учасники даного об'єднання.

  За словами народного депутата від фракції "Народний фронт" Геннадія Кривошеї, метою даного об'єднання є активізація роботи державної влади в інтересах України, а саме – втілення в життя вже прийнятих законів.

  "Сьогодні багато надзвичайно корисних для українців законів прийнято, але їх виконання з незрозумілих причин затримується. Кількість таких ситуацій обчислюється сотнями. Ми приймаємо закони, але не бачимо їх реалізації в життя. Ми хочемо припинити таку практику. Закони повинні працювати для людей. Зараз модно говорити про те, що необхідно приймати різні популярні в суспільстві закони. Ми пропонуємо для початку озирнутися на те, що вже прийнято, реалізувати це, а потім йти далі", – заявив Кривошея.

  За словами депутатів, об'єднання займеться захистом основних значущих тем для українців – освіти, медицини, ефективного управління державними активами, розвитку промисловості, аграрного сектора, стабільності фінансового сектора.

  Як заявив нардеп Андрій Антонищак, на сьогодні існує певна дезорганізація гілок влади в реалізації прийнятих законопроектів.

  "Є випадки, коли законодавчі ініціативи спотворюються Кабінетом Міністрів, не виконуються зовсім. І до міністра просто не можемо потрапити, записуєшся в довгу чергу і тебе футболять, до наших ініціатив не дослухаються. Крім того, міністри ігнорують засідання профільних комітетів Верховної Ради. Дуже багато наболілого", – заявив депутат.

  Зі слів народних обранців, незабаром об'єднанням буде оголошено рейтинг ініціатив, які вимагають якнайшвидшого вирішення.

  Попередній матеріал
  Самогубство студентки медуніверситету Богомольця: знайдено речі 19-річної дівчини
  Наступний матеріал
  Україна стане "полігоном випробувань" форм вирішення військових конфліктів у Європі – Матіос
  Теги: