У Василькові квартири отримали 23 родини чорнобильців

  Житло для чорнобильців. 23 квартири у Василькові отримали інваліди першої групи та неповносправні діти, інвалідність яких пов`язана із аварією на ЧАЕС. Більшість з них на житло чекали понад 15 років.

  На нову трикімнатну квартиру пані Лідія - інвалід першої групи - чекала 13 років. Нині родина Гумінських мешкає у Волинській області - це третя зона Чорнобиля. Тепер сім`я переїде ближче до столиці.

  Лідія Гумінська: "Ми вже сьогодні будемо переселятися. Яка красота, яка квартира хороша, яка велика, яка простора - все є. Кругом євроремонт, підлога. Для мене це такий подарок".
   
  Та побачити на власні очі нові квартири змогли не всі: замість хворого батька - ліквідатора аварії на ЧАЕС - за ключами приїхали діти. Родина мешкає у Яготині: семеро у трикімнатній квартирі.

  Володмир Ферчук: "Обов`язково залишиться хтось з татом, тому що він у нас потребує допомоги - він сам інвалід першої групи Чорнобиля".

  Загалом у нових квартирах у Василькові зможуть оселитися 23 родини. На це житло область витратила 9 мільйонів бюджетних гривень. Ще 13 квартир цьогоріч чорнобильцям виділять у Таращі.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Держава виділила ці кошти. Нам вдалося в стислі терміни зробити і підготовити якісне житло, і вручити 23 ордери на квартири людям, які це заслужили.

  Однак це - крапля в морі, зізнаються чиновники. Адже лише в обласній черзі на отримання житла - понад шість тисяч чорнобильців.

  Світлана Одаренко, Олена Сорокіна, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Скандальний будинок на "Театральній" замалий для Музею історії Києва
  Наступний матеріал
  Наступним суперником Кличка-молодшого стане Тоні Томпсон
  Теги: