У Центральній лікарні Києво-Святошинського району відкрили новий рентгенологічний кабінет

  А от у Центральній лікарні Києво-Святошинського району відкрили новий рентгенологічний кабінет. Він обслуговуватиме 20-ть тисяч людей щороку.

  Обладнання - італійське - робить цифрові знімки. Від цього обстеження дешевше і швидше. Плюс - менше променевого навантаження на хворого і самих медиків. Загалом, цьогоріч на лікарню планують витратити 52 мійльойни гривень із державного бюджету. 40-к мільйонів - вже освоїли.  Окрім обладнання для рентген-кабінету, придбали новий маммограф, апарати УЗД, апарат для подрібнення камінців у нирках та   пересувний флюорографічний комплекс. 

   Анатолій Присяжнюк, голова КОДА:  "До дня медиків ми допомогли купити обладання, на сьогоднішній денб вже освоєно біля 42-х мільйонів гривень. Ось чудовий ренген-кабінет, ренген-обладання, яке надасть можливість кожному пацієнту, який знаходиться в лікарні, пройти обстеження".   

  Людмила Войтюк, завідуюча ренгенологічним відділенням Центральної районної лікарні Києво-Святошинського району: "Дозволяє робити не тільки поліпозиційну ренгенографію кісток, внутрішній органів, а й визначити функціональні особливості організму. Це просвічування, це дуже важливо. Завдяки просвічуванню ми бачимо скорочення внутрішніх органів, як вони працюють, не просто знімок".   

  Попередній матеріал
  Проти амбулаторії сімейної медицини на території школи боряться мешканці Голосієва
  Наступний матеріал
  На хабарі погорів черговий столичний чиновник
  Теги: