У столиці зменшилася кількість хворих на туберкульоз

  На півтисячі зменшилось у столиці хворих на туберкульоз цьогоріч. Нині у Києві близько двадцяти тисяч людей живе із цією хворобою. Таку обнадійливу статистику напередодні Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом озвучив головний фтизіатр столиці Василь Петренко.

  За його словами, хвороба відступила через пильність медиків.  Адже, що раніше у хворого виявлять туберкульоз, то легше його лікувати. Тому щороку кількість людей з цією хворобою зменшується на два відсотки. Проте, на часі - нова проблема - стійкий до медпрепаратів туберкульоз. Нині він спостерігається у третини столичних хворих. До того ж коштів на його лікування треба віддавати  ледь не втричі більше. Тож, якщо на лікування звичайного хворого на туберкульоз щодня витрачається близько 120-ти гривень, то на стійку форму хвороби треба викласти 280 гривень.

  Василь Петренко, головний фтізіатр Києва: "Внаслідок того, що хворі нерегулярно приймають протитуберкульозні препарати - коли порушується регулярність прийому препаратів, розвивається до них стійкість. За попередніми даними у нас в Києві 34% хворих на хіміорезистентний туберкульоз".

  Попередній матеріал
  Кожен третій рекламний щит встановлений із порушеннями
  Наступний матеріал
  Секрети довголіття від столичного довгожителля (репортаж)
  Теги:
  Loading...