У столиці запустили річковий трамвай (репортаж)

  Замість асфальту - вода. В столиці з`явився новий вид транспорту. Відсьогодні маршрутом "Поштова площа - Міст метро - Березняки" курсуватиме річковий трамвай. Тривалість маршруту - півгодини. У такий спосіб міська влада намагається розв`язати проблему заторів на мосту Патона. Якщо водний транспорт набуде у містян популярності, його маршрут подовжать до Оболоні та Русанівки.

  Пропливити повз затори. У столиці з`явилася альтернатива сухопутному транспорту. Від сьогодні між правим та лівим берегами Дніпра курсуватиме річковий трамвай. Керманич  Петро готується до першого рейсу.  

  Курсуватиме річковий трамвай тричі на день - в ранкові та вечірні години пік. За один рейс переправлятиме 200 пасажирів. Вартість квитка в один бік 10 гривень. Чиновники запевняють: це найнижча ціна у Європі. У Будапешті водний транспорт коштує 34 гривні у Амстердамі - 110. 

  Про новий транспорт знають ще не всі кияни. Однак більшість ідею схвалює, адже це не тільки спосіб швидше доїхати додому, а й можливість приємно провести час.

  Найближчим часом в управлінні транспорту планують відкрити ще дві станцїї - на Оболоні та Русанівці. А якщо річковий трамвай припаде киянам до душі, курсуватиме він і наступного року.

  Світлана Рябошапка, Влад Калінін, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.29Мб)

  Попередній матеріал
  Відкриття нових станцій метро на Теремках відкладається
  Наступний матеріал
  РНБО звинувачує Росію у порушенні норм міжнародного права
  Теги:
  Loading...