У столиці відкрили новий податковий клас

  Новий податковий клас - відкрили у столичній гімназії "Межигірська". Тамтешніх десятикласників навчатимуть основам податкового права і математики. Це уже 18-ий профільний клас у столиці.

  Нових посібників з податкового права десятикласниця Ольга ще не бачила. Однак про податки говорить, немов з енциклопедії читає. 

  Ольга святовець, школярка: "Відсотки від прибутку кожної людини, яка сплачє їх у пенсійний фонд, на охорону здоров`я, на зарплатню держслужбовцям".   

  Обізнані школярі й у новинах законодавства.  Зокрема, відстежують ситуацію довкола ухвалення проекту нового Податкового кодексу. Мають до нього свої пренезії. 

  Ольга Святовець, школярка: "Мітингують люди. На мою думку, вони правильно роблять, що боряться за свої права, тому що у кожного підприємця є свої права і все сплачувати на податки, на утримування держслужбовців їм не вигідно".

  Роман Загородній: "Ми платимо податки але ми не знаємо чи вся сумма яку ми платимо іде на наші потреби".

  Усього в податковому класі навчатимуться 22 школярі. Це добровольці з двох десятих класів.

  Віктор Косрачук. директор депертаменту масово- роз`яснювальної роботи та звернень громадян ДПА Києва: "Вони не пошкодують, тому що вони отримають фахових лекторів , які є фаховими чи то в податку на додану вартість чи то в податку на прибуток чи податок з доходів фізичних осіб, які в дохідливій іормі донесуть вам усі зання які є через лекційну систему, через брейн-ринги, вікторини".

  Уже найближчим часом школярам завезуть посібники з факультативу та обіцяють підготувати коментарі-пояснення до нового Податкового кодексу, якщо його ухвалять.

  Світлана Одаренко, Андрій Верстюк, "5-й канал".

  Попередній матеріал
  У Києві все більше людей гине чере пожежі
  Наступний матеріал
  Студенти Київщини отримали губернаторську степендію
  Теги: