У столиці стартує новий театральний сезон

  У столиці стартує новий театральний сезон. Деякі театри уже почали свою роботу, у інших проходять останні приготування. Цей сезон обіцяє бути насиченим прем`єрами на усі смаки - від дитячих до брутальних та еротичниїх. Де і коли їх шукати - далі у сюжеті.

  Поки двері театру зачинені для глядачів, актори продовжують працювати. У театрі Лесі Українки сезон розпочинається 1 жовтня виставою "Камінний господар". 12 листопада тут вперше стартує вистава "Жирна свиня", а 25-го влаштують ювілейний вечір. Також до кінця року обіцяють презентувати вистави "Прощальне танго" та "Людина дощу".

  Борис Куріцин, керівник літературної частини театру ім. Лесі Українки: "Більша частина зали займається жінками, а вони більш емоційні, вони більш відкриті. То, звичайно, ми це враховуємо і спрямовуємо наш репертуар до людського серця, до людського розуму, до емоцій".

  У театрі драми і комедії на Лівому березі робота розпочинається вже сьогодні. Глядачі зможуть дізнатися "Чотири причини вийти заміж" - саме так називається вистава, яка відкриє 34 сезон. А першу прем`єру тут підготували для дітей - "Пасажира у валізі" покажуть 25 вересня. А от на наступну новинку "Місяць в селі" дітей краще не приводити. Режисер обіцяє багато еротики.

  Андрій Білоус, режисер театру драми і комедії на Лівому березі: "Ну як без цього? Але еротика - це тільки манок, тільки приманка для того, щоб глядач все таки за цим всім побачив, що еротика без кохання вона перетворюється на дещо інше".

  А старожил театр Франка цього сезону зібрався шокувати. І вже підготував для глядачів нетипову для свого репертуару прем`єру - 23 вересня покажуть "Гімн демократичної молоді" за книгою Сергія Жадана.

  Наталя Пономаренко, керівник літературно-драматичної частини національного театру ім. Івана Франка: "Не зважаючи на те, що нам 92 роки, ми азартні, ми намагаємося з кожним сезоном дивувати своїх глядачів. Протягом вересня ми так побудували наш репертуар, що пройдуть найкращі і найпопулярніші наші вистави". 

  Гала-концертом 15 вересня відкриває сезон Київська оперета. Того ж дня стартує Театр на Подолі - тут вперше покажуть виставу "На дні" за п`єсою Горького. А національна опера імені Шевченка чекає глядачів уже 10 вересня. На новий сезон колектив запланував постановку опери Верді - "Дон Карлос".
   
  Ольга Сас, Ігор Пльонкін, "5 канал"

  Попередній матеріал
  На Київщині відкрили черговий цукровий завод
  Наступний матеріал
  150 українських артистів, які залишилися без засобів існування в Німеччині повернулися в Україну
  Теги: