5.ua

У столиці організовано акцію з проведення тестувань на ВІЛ-інфекцію

  У столиці триватиме благочинна акція безкоштовного анонімного тестування на ВІЛ-інфекцію. Про це 22 травня повідомляє прес-служба КМДА.


  Згідно з повідомленням, акція триватиме з 27 травня до 6 червня, організаторами якої є Київський міський центром профілактики та боротьби зі СНІДом Київської лікарні №5 та Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Як повідомляють у КМДА, обстеження проходитиме успеціально обладнаному транспортному засобі з використанням швидких тестів, результати після якогостають відомими вже протягом наступних 15-30 хвилин.

  Організатори зауважують, що позитивний результат швидкого тесту не є основою для постановки діагнозу "ВІЛ-інфекція" і потребує проведення додаткових (підтверджувальних) тестів в умовах лабораторії з використанням спеціального устаткування.

  "Крім тестування на антитіла до ВІЛ,учасники акції матимуть змогу отримати інформаційно-консультативні послуги з питань ВІЛ/СНІДу", - підкреслено у повідомленні.

  Примітно, що попередня серія безкоштовних анонімних вуличних тестувань на ВІЛ-інфекціюу вересні 2013 року залучила до обстеження 1080 осіб, з яких 21 особа, нажаль, отримала позитивний результат.
  Попередній матеріал
  СБУ викрила хабарництво на станції "Київ-Пасажирський"
  Наступний матеріал
  США планують переглянути рівень співпраці з Таїландом