5.ua

США планують переглянути рівень співпраці з Таїландом

  США заявили про перегляд військової співпраці з Таїландом після військового переворотув цій країні. За словами державного секретаря США Джона Керрі, таїландські військові не мали повноважень для захоплення влади. Керрі зазначив, що цей крок болюче вдарить по відносинах між союзниками.

  Відповідну заяву поширила прес-служба Держдепу США.

  Як відомо, командувач армії Таїланду Прают Чан-Оча призупинив дію конституції, взяв під контроль медіа та розігнав протестувальників у Бангкоку. Протестувальникам, яких називають  "червоними сорочками ", наказали розійтися, або ж їх розженуть солдати – тому вони залишили місце демонстрації.

  Генерал Прают Чан-Оча заявив 22 травня по національному телебаченні, що перебирає владу, щоб відновити порядок і запровадити реформи в країні. За словами командувача армії, протестувальників із місць акцій виведуть військові, а комісія, яка 20 травня оголосила воєнний стан, керуватиме країною. Як заявив Прают, захоплення влади військовими не вплине на відносини Бангкока з іншими країнами.
  20 травня командування армії Таїланду оголосило про запровадження в країні воєнного стану, але відкинуло припущення про спробу захоплення влади шляхом перевороту.
  Заява генерала Праюта з’явилася після другого дня переговорів між владою і лідерами опозиції, які не змогли домовитися щодо вирішення політичної кризи в Таїланді.
  Захоплення влади Праютом є 12-м військовим переворотом у Таїланді з 1932 року.

  Попередній матеріал
  У столиці організовано акцію з проведення тестувань на ВІЛ-інфекцію
  Наступний матеріал
  Міліціонера, якого підозрюють у зв’язках з терористами у Одесі, знайшли у Придністров’ї
  Теги:
  Loading...