У столичному метро намагалися згвалтувати дівчину [відео]

  У вагоні метрополітену намагалися згвалтувати дівчину. Сталося це у середу, о п`ятій годині вечора, під часу руху між станціями "Червоний хутір" і "Бориспільська".

  Інцидент зафільмувала камера відеоспостереження у вагоні. Щойно поїзд від`їхав від станції, хлопець почав домагатися дівчини. Потерпілій вдалося скористалася пристроєм "пасажир-машиніст", після чого нападник її ударив. На наступній станції ґвалтівника затримали. Хлопець поводився неадекватно і викрикував, що він є членом однієї із політичних партій. Протягом 10 днів прокуратура має вирішити - це було хуліганство чи спроба зґвалтування. Тим часом, порушника відпустили. Потерпіла написала заяву, однак кримінальну справу поки що не порушили.

  Наталя Керницька, прес-офіцер охорони київського метрополітену: "Вона написала, що він до неї приставав зухвало. Тобто спроби "ізнасілованія" вона не писала. Він в камері не сидить. Це не є тяжкий злочин, тому в камеру за такі дії не саджаємо. Ждем уже за результатами прокуратури ми будемо дальше відповідні дії до нього вчинять".  

  Попередній матеріал
  Фінансові ринки позитивно відреагували антикризові заходи в Греції
  Наступний матеріал
  Почався суд над вбивцею безпритульних собак
  Теги: