У столичної підземки не має грошей на зарплатню працівникам

  Столичне метро у безвиході. Через свою збитковість підприємство немає грошей для виплати заробітної плати працівникам. Тому керівництво метрополітену звернулося по допомогу до депутатів Київради, щоб ті дозволили йому взяти кредит у сімдесят мільйонів гривень.

  Усі ці гроші планують витратити виключно на зарплати. Під заставу метрополітен пропонує власні вагони. Але чіткої схеми погашення боргу метрополітен поки що не має. Невідомо і те, до якого банку підприємство має намір звернутися. Попри це, бюджетна комісія позитивно відреагувала на прохання керівництва підземки. При цьому зобов`язала його заздалегІдь узгодити з нею відсоткову ставку майбутньої позики. А от брати метрополітену кредит чи ні, - остаточно має вирішити Київрада.

  Петро Мірошніков, директор Київського метрополітену: "Мы договорились о том, что мы обращаемся в банки для получения кредита на пополнение оборотных средств. Нам разрешено получить кредит в размере 70 млн гривен под залог имущества в размере до 300 млн гривен. Конкретные условия о размере кредита, проценте будут утверждаться бюджетной комиссией".

  Попередній матеріал
  ДАІ й прокуратура наводять невтішну статистику щодо столичної екології
  Наступний матеріал
  Президент обіцяє створення ефективної системи оповіщення (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...