У селищі Підгірці на Київщині розгорівся конфлікт довкола місцевого озера [відео]

  Гроші за місце під сонцем. У селищі Підгірці на Київщині розгорівся конфлікт довкола місцевого озера. Тутешні мешканці, щоби заїхати на свій пляж, - змушені платити паркувальникам, які з`явилися тут нещодавно. Причому відповідних документів, за словами сільського голови, нові хазяї не мають. Про відпочинок з перепонами - далі в сюжеті.

  Журналіст "5 канал": "Це пляж "Синє озеро" біля села Підгірці. Скупатися в ньому можна за 50 гривень с человека".

  Це якщо відпочинок хочете ось на цих шезлонгах та на чистому піску. Рік тому його завезли сюди місцеві орендарі ділянки. Кажуть врятували пляж від бур`янів.

  Ті хто платити за вигоди не хоче - йдуть трохи далі. Інша частина пляжу, хоч і поросла бур"янами й шезлонгів днем з вогнем не знайдеш - та має іншу перевагу.

  Та от потрапити на такий пляж, виявилося, не так і легко. На цю ділянку теж знайшовся господар. Опікується паркуванням відпочивальників. Приїжджі кияни за в`їзд на територію пляжу мусять сплатити 30 гривень. Місцеві ж  ні копійки. Утім, як виявилося гроші не гребують брати і з місцевих.

  Тамтешній сільський голова обурений не пустили і його. Чому питає в адміністрації парковки.

  Тільки-но голова закінчує розмову оголошення про платний в`їзд миттю зникає. Ця жінка каже, від встановленої плати місцеві мешканці - не страждають.

  Місцева жителька: "Местные жители ходят сюда пешком. А если кто-то издалека подъезжает это ж не обязательно сюда ставить. Вон вдоль дороги полно места".

  Поки місцеві мешканці вирішують, де відпочивати й паркуватися суд скасув рішення про оренду ділянки  біля озера "паркувальниками". А от місцевий голова пообіцяв - шлагбаум звідси незабаром приберуть.

  Ганна Рибалка, Олексій Тищенко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Новий-старий трамвай на Троєщину планують запустити до 24 серпня [відео]
  Наступний матеріал
  Передчасний сезон кавунів розпочався у столиці
  Теги: