У селі на Київщині відкрили новий дитсадок

  20 дитсадків до кінця року планують відкрити на Київщині. Першу стрічку вже перерізали у селі Македони у Миронівскьому районі. Там більше 15 років не працював дошкільний навчальний заклад. Новий дитсадок розрахований на 20 дітей. За потреби його обіцяють розширити.

  Перший раз у дитсадок. У 20-ти малят села Македони та їхніх батьків - сьогодні справжнє свято. 

  Світлана Щербань, мама: "Ми цього дня чекали уже не один год. Як тільки сказали, шо буде - любі гроші готові платить, шоб діти були між дітьми, шоб не були відчужені, шоб не боялись дітей".

  За мамами - не плачуть. Вже роззнайомилися і подружилися. Від численних подарунків, іграшок та гостей - діти вже й стомилися. Не дочекавшись сон-часу, Карина пішла у спальню, обирати ліжечко. 

  Батьки зітхають із полегшенням: тепер зможуть вільно їздити на роботу, бо працювати доводиться у сусідніх  містах.

  Розрахований заклад на 20 дітей - це мішана група від 3 до 6 років. За потреби, кількість ліжок обіцяють збільшити. 

  Новий садок розташувався в одній з частин місцевої школи, яка порожніла. Коштувала реконструкція близько півмільона гривень - це бюджетні кошти та допомога меценатів.

  Це перший із двох десятків дитсадків, які мають відкрити на Київщині цьогоріч - кажуть в облдержадміністрації. Аби запезпечити дошкільними навчальними закладами усіх діток, необхідно створити багато місць.

  Світлана Одаренко, Альона Сорокіна, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Голосіївському районі тротуари і дороги вкриті багнюкою через забудову
  Наступний матеріал
  На Хрещатику омолоджують каштани
  Теги:
  Loading...