У Голосіївському районі тротуари і дороги вкриті багнюкою через забудову

  Три місяці у брудному полоні. Через будівельні роботи на Стратегічному шосе тротуар та проїздна частина залиті багнюкою. Місцеві мешканці бідкаються - з потеплінням пройти вулицею неможливо. На припис прибрати за собою забудовники не відреагували. У Голосіївській райадміністрації відповідальних за багнюку обіцяють оштрафувати.

  Киянин Олександр Степанишин уже три місяці живе у багнюці. Щодня повз його двір на будівельний майданчик проїзджають десятки вантажівок із ґрунтом. Прибирати за ними ніхто не поспішає.

  Олександр Степанишин, місцевий мешканець: "У мене, вибачте, багнюка перед воротами. Ця грязюа лежить, дитину в школу вивести неможливо. Таксі не прижджає, навіть якщо замовляєш, бо вони приїжджають на митих мащинах, а тут таке твориться. Вони проїзджають по лежачим поліцейським і майже не гальмують на них. Через це вся хата тріщить по всім швам".

  Не менш обурені і інші мешканці району. Кажуть, ґрунт сюди везуть з сусіднього будівельного майданчика і засипають ним яр біля підніжжя Лисої гори. Щойно потепліє - через багнюку пройти вулицею неможливо. А власникам приватних будинків доводиться ледь не щодня мити ворота та паркани. Також скаржаться - майже безперервний проїзд вантажівок пошкодила дорогу.

  Кияни: "Дорогу разбили, и такая грязь, что пройти невозможно, с ребенком пойти погулять невозможно".

  Кияни: "Выходишь из дому в чистой обуви, например, а приходишь по колено вы видите в чем".

  Кияни: "Вот там сейчас станьте, вас обляпает с ног до головы грязью".

  Будівельники ж, забачивши камеру, закрили ворота та зупинили транспорт. За годину до журналістів так ніхто і не вийшов. У Голосіївській райдержадміністрації кажуть - на будмайданчику є спеціальна мийка для вантажівок, а припис прибрати територію забудовникам видали напередодні. Нині начальника дільниці обіцяють притягти до адміністративної відповідальності і оштрафувати. А от законність засипання яру на території будмайданчика - під сумнівом. Для перевірки райрада звернулася до прокуратури.

  Євгенія Подобна, Олена Сорокіна, 5 канал.

  Попередній матеріал
  КМДА обіцяє подешевшання ліків для діабетиків [відео]
  Наступний матеріал
  У селі на Київщині відкрили новий дитсадок
  Теги:
  Loading...