У Пущі-Водиці проводять змагання бригад екстреної швидкої допомоги [відео]

  Від променевої хвороби, отруєння метиловим спиртом та утоплення рятували потерпілих сьогодні лікарі швидкої допомоги. Щоправда - не по справжньому. У Пущі-Водиці провели змагання серед бригад екстреної швидкої допомоги. Участь у конкурсі узяли майже 4 десятки команд. Серед них - три іноземні. Наразі конкурс триває, переможців обіцяють оголосити вже сьогодні.

  У комнади київскої бригади медицини катастроф - перший виклик. За кілька хвилин прибувають на місце - до лісу. Тут чоловік скаржиться на погане самопочуття, носову кровотечу, нудоту.

  За мить лікарі знаходять поряд підозрілу скриню. Викликають рятувальників та міліцію. Паралельно надають першу допомогу потерпілому та ставлять діагноз - гостра променева хвороба. У час вкладаються, хоча, зізнаються, така ситуація у них вперше.

  Олександр Швоб, лікар: "Мы поставили диагноз - острая лучевая болезнь. Потому что он говорит, что контакировал с предметом, на ктором есть данная маркировка. По тем симптомам, которые мы увидели и он предьявил жалобы, мы предположили, чо у него острая лучевая болезнь".

  Судді результатом задоволені. Оцінка у бригади - одна з найкращих.

  Ірина Мельник, суддя: "Бригада очень хорошо выступила, очень хорошо выступила. Они поставили диагноз, они сориентировались. Это одна из достойно выступивших бригад по этому протоколу".

  А тут бригаду "швидкої" зустрічають сокирою і п`яними погрозами.

  За хвилину з`являється міліція. Доки лікарі проводять реанімацію імпровізованому пацієнту, один із членів бригади заспокоює дружину потерпілого. Адже, окрім професіоналізму, судді оцінюють чуйність до постраждалих.

  Гра акторів на змаганнях вражає, хоча ролі розігрують студенти медичних вишів та лікарі. Для більшості - це перший акторський досвід. До того ж, грають без жодних репетицій.

  Петро, актор, студент НМУ ім. Богомольця: "По сценарию - ну, я буйный житель, друг, который пришел в гости, которому не нравится, что прибыла медицинская помощь".

  Учасники з Івано-Франківщини зізнаються: подібні ситуації у них трапляються рідко. Тож, переконлива гра ледь не збила з пантелику.

  Володимир Герелюк, лікар: "Гра акторів була дуже гарна. Зуміли ввести в оману, особливо перший актор, який нас не допускав до квартири. Якби це було насправді - було би страшно".

  А ще сьогодні рятували потопельників та повертали до життя після клінічної смерті. На кожне завдання - по 10 хвилин. Загалом, брали участь майже чотири десятки команд з усіх куточків України. Доки ті змагаються - чиновники звітують.

  Олександр Попов, голова КМДА: "За  рік - 64 карети швидкої медичнї допомоги отримали і віддали екстренній медичній допомозі. Укомплектували повністю медикаментами, ну і збільшили заробітну плату".

  Євгенія Подобна, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Міліціонерів обіцяють покарати за бездіяльність під час побиття журналістів [відео]
  Наступний матеріал
  На Київщині пройшов Міжнародний форум регіонів-партнерів [відео]
  Теги: