У першому читанні, ВР ухвалила постанову про проведення виборів у Києві

  Із другої спроби, утім, лише у першому читанні, Верховна Рада ухвалила таки постанову про проведення виборів у Києві. "За" проголосували 293 нардепів, окрів комуністів.

  Першу спробу - зранку, регіонали провалили, адже не хотіли голосувати за закон у цілому - із призначення дати виборів на 2 червня. Кажуть, мають тепер дочекатися вердикту Конституційного суду, від якого 48-м нардеів Партії регіонів вимагають пояснень - чи законно обирати і міського голову, і київраду одночасно.

  Віталій Журавський, народний депутат фракція Партії регіонів: "Запропонований проект постанови Віталія Володимировича прийнятий за основу і після вердикту конституційного суду проголосувати в цілому і вибори в Києві провести як умога скоріше - це реально. Тоді мер столиці і депутати Київради будуть легітимні працювати на законній основі. А ті, хто програють не будуть спекулювати на тому, що вибори неправочинні".

  Юрій Одарченко, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Вони зарах хочуть використовувати свій карманний конституційний суд для того, щоб не проводити вбори в Києві. Ніяких питань щодо сроків проведення виборів не може бути І шановні друзі, будь які спроби затягувтаи вибори в києві вони приведуть до руйнації місцевого самоврядвання".

  Попередній матеріал
  Австралія вибачилася перед жертвами політики примусових всиновлень
  Наступний матеріал
  Порошенко обурений затягуванням із виборами у Києві [відео]
  Теги:
  Loading...