У новорічну ніч в Києві народилось 58 дітей

  У новорічну ніч у столичних пологових будинках народилося 35 хлопчиків та 23 дівчинки. Декого з породіль довелося везти до лікарів просто з-за святкового столу.

  Людмила, чергова пологового будинку: "Родилося три дівчинки і два хлопчика".

  Чергова пологового будинку - пані Людмила зачитує новорічну статистику новонароджених. І одразу ж - ділиться професійними прикметами.

  Людмила, чергова пологового будинку: "Якщо дитинка родилася кажуть у новий рік, щей у год змії - должен будь гарний хлопчик".

  Аби потрапити до новонароджених - обов`язково потрібно вдягнути спецкостюм: бахіли і халат. Дарія Лещенко у звичному житті - слідчий податкової міліції. До Києва вона приїхала народжувати із Дніпропетровська. На те, що стане мамою саме новорічної ночі - не сподівалался.

  Дарія Лещенко, породілля: "Я рожала под салюты - всю ночь. Салют в Киеве продолжался очень долго и мне было очень приятно, что мой ребенок рождаеться в такую ночь".

  Ім`я для донечки жінка обрала вже давно. Каже, назве її Радою - на честь улюбленої літературної героїні.

  Дарія Лещенко, породілля: "Мне очень нравится фильм "Табор уходит в небо" и рассказ "Макар Чудра" Максима Горького".

  Юлія Горянська стала мамою вже у 2013-му. Відчула, що буде народжувати буквально сидячи з родиною за святковим столом. Каже, що синочок Олександр - її найбажаніший новорічний подарунок.

  Юлія Горянська, породілля: "Це найбільше щастя, я вважаю. найбільший подарунок, який тільки може бути у новому році і так зустріти Новий рік - дійсно дуже приємно".

  Для лікаря Сергія Бакшеєва новорічні пологи - не дивина. Каже, відзначати Новий рік та й інші свята на роботі - давно звик.

  Сергій Бакшеєв, акушер-гінеколог: "То, что мы Новый год отмечаем иногда не в семьях - говорит о том, что мы Новый год отмечаем с другими судьбами людей. Поэтому в этом есть какая-то философия вообще врачебной специальности и в этом есть наша жизнь - в медицине".

  Перший день Нового року проводить у пологоовму будинку і донька Сергія Бакшеєва - Дарина. Каже, попросилася з ним на роботу, щоб вдома не сумувати за татом.

  Дарина, донька лікаря: "Я ходжу з папою до роддому. Скрізь за ним - хвостиком".

  Загалом, у новорічну ніч у Києві під бій курантів та вибухи салютів народилося 58 дітей - 35 хлопчиків і 23 дівчинки.

  Андрій Ковальов, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Європейські екстремали зустрічають Новий рік у крижаній воді
  Наступний матеріал
  Дніпропетровець створює ювілейну монету до 140-річчя гетьмана Павла Скоропадського
  Теги:
  Loading...