У Національному художньому музеї стартує проект "Спляча красуня" [відео]

  Прекрасний принц поцілував Сплячу красуню, вона прокинулася, вийшла за нього заміж, і жили вони довго і щасливо. Ця казка Шарля Перро скоро оживе в Національному художньому музеї. Митець Тарас Полатайко нині готує арт-проект - покладе красуню на ліжко, а усі охочі зможуть її цілувати. Принц, котрий розбудить Сплячу карсуню - бере її собі за дружину.

  Ліза - наймолоджа кандидатка на роль Сплячої красуні. Їй усього вісімнадцять. Про те, що зібралася заміж - мамі не говорила. Боїться реакції.

  Ліза: "Упадет в обморок, наверное".

  Самій же Сплячій красуні доведеться впасти в сплячку в цій кімнаті.

  Тарас Полатайко, автор проекту "Спляча красуня": "На стінах нічого не буде, все біле, оце все познімається, ця виставка. Всередині буде стояти білий подіум-ліжко, таке дуже м`яке, гарне. Вікна будуть затемнені повністю, тобто буде така казкова атмосфера. Зі стелі буде одна слабенька лампочка на красуню, і музика".

  Подивитися на красуню зможуть усі охочі. Поцілувати - лише повнолітні. Перед тим, як зайти в кімнату, вони підписують конткракт, за яким погоджуються взяти дівчину за дружину, якщо та розплющить очі. Таку ж угоду підпишуть і Сплячі красуні. Їх буде шестеро. Кожна матиме три дні, аби влаштувати сімейне щастя.

  Алевтина Чуркіна, кандидатка на роль "Сплячої красуні": "Элемента сказки в жизни очень сильно не хватает. И вот эти серые будни работа-дом, работа-дом - надоедает. И вот интересно в таком проекте поучавствовать, тем более, а вдруг судьбу свою найду, а вдруг влюблюсь и выйду замуж?"

  Спатимуть дівчата задарма. Винагороди не отримає і сам митець. Каже, пускати гроші в казку не можна. Побажань із зовнішності й віку красунь у художника немає. Наймолодшій кандидатці - вісімнадцять. Найстаршій - сорок вісім. Майстрині уже шиють для них сукні - ніжні та романтичні.

  Наталія Каменська, дизайнер одягу: "Еще одно платье, которое простое, но есть некий секрет. Правда, это спина, и, возможно, сюрпризом будет, когда она проснется, для жениха".

  Час поцілунку - нелімітований. Якщо дівчині неприємно - вона відвернеться. Руками дівчину чіпати не можна , адже це об`єкт мистецтва. Цілувати - лише в обличчя.

  Учасниця проекту: "Главное, чтоб от поцелуя мурашки побежали, и захотелось на него посмотреть".

  Із майбутніми молодятами автор проекту не проти завести дружбу. Себе називає "казковим сватом" та, зізнається, відчуває відповідальність за дівчат.

  Тарас Полатайко, автор проекту "Спляча красуня": "Якщо завдяки казці реальність змінилася, то вона ж теж уже казкова. І от це їх подружжя теж буде казковим. Тобто, моя робота живе і продовжується. Тобто можна буде подзвонити, прийти випити. Спитати, як у вас справи".

  Анастасія Бабенко, Ян Доброносов, Сергій Клименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Через сильну спеку СЕС закрила усі міські пляжі [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві запрацював перший кінотеатр просто неба
  Теги: