У Національної спілки майстрів народного мистецтва відбирають приміщення

  Напад на мистецтво. Гончарів Національної спілки майстрів народного мистецтва виселяють із орендованого приміщення на вулиці Костянтинівській. Сьогодні туди увірвалися близько 20-ти молодиків. На дверях поставили інші замки. Представник нападників запевняє: у такий спосіб намагаються вступити у свої права, адже вони - нові орендарі приміщення.

  Місцеві мешканці досі не можуть прийти до тями від побаченого. Близько двох десятків молодиків увірвалися до майстерні гончарів. Трощили не лише двері, а й кераміку, каже майстер Сергій Спасьонов.

  Підвальне приміщення на вулиці Костянтинівській 44-а гончар орендує у Подільского району ще з 2005-го року. Дія договіру закінчується восени, та виселити майстра намагається вже зараз новий орендар. Він, ніби-то, вже два місяці винаймає підвал у нового власника - приватної особи, яка купила це приміщення на таємному аукціоні ще у 2008-му році. 

  Про аукціон трирічної давнини у Національній спілці майстрів народного мистецтва дізналися лише кілька тижнів тому. Там запевняють: торги - незаконні.

  За роз`ясненнями спілка звернулася до Комісії Київради з питань культури. Та - переадресовує запит до Прокуратури. Сам гончар шукати правди збирається у суді. А поки що - усі його інструменти та кераміка лишаються за зачиненими дверима.

  Світлана Одаренко, Микола Лєбєдєв, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Попри заборону, на "Театральній" триває будівництво ТРЦ
  Наступний матеріал
  Відкрилась виставка художнього текстилю "Сьоме небо"
  Теги: